Polityka prywatności

Last Updated: 25/05/2023

Niniejsza Polityka prywatności reguluje sposób, w jaki kalkulatorspalania.pl („my”, „nas” lub „nasz”) gromadzi, wykorzystuje, utrzymuje i ujawnia informacje zebrane od użytkowników („Ty” lub „Twój”) witryny kalkulatorspalania.pl („Witryna”). Niniejsza Polityka prywatności ma zastosowanie do Strony internetowej oraz wszystkich produktów i usług oferowanych przez kalkulatorspalania.pl.

Gromadzone przez nas informacje

Możemy gromadzić dane osobowe użytkownika na różne sposoby, w tym między innymi podczas odwiedzania naszej Witryny, korzystania z naszych kalkulatorów, subskrybowania naszego biuletynu, odpowiadania na ankietę lub wypełniania formularza na naszej Witrynie. Informacje, które możemy gromadzić, obejmują imię i nazwisko, adres e-mail i wszelkie inne informacje, które użytkownik dobrowolnie nam przekazuje.

Jak wykorzystujemy zebrane informacje

Możemy wykorzystywać informacje zebrane od użytkownika do następujących celów:

Personalizacja doświadczenia użytkownika: Możemy wykorzystywać te informacje, aby zrozumieć, w jaki sposób nasi użytkownicy jako grupa korzystają z usług i zasobów udostępnianych w naszej Witrynie.
Aby ulepszyć naszą Witrynę: Nieustannie staramy się ulepszać ofertę naszej Witryny w oparciu o informacje i opinie, które otrzymujemy od użytkowników.
Wysyłanie okresowych wiadomości e-mail: Jeśli użytkownik zapisał się do naszego newslettera, możemy wykorzystywać jego adres e-mail do wysyłania mu aktualizacji, wiadomości lub innych informacji związanych z naszymi usługami. Użytkownik może w dowolnym momencie zrezygnować z otrzymywania przyszłych wiadomości e-mail.
Ochrona informacji

Stosujemy odpowiednie praktyki gromadzenia, przechowywania i przetwarzania danych, a także środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem danych osobowych i danych przechowywanych w naszej Witrynie.

Udostępnianie danych osobowych

Nie sprzedajemy, nie wymieniamy ani nie wypożyczamy danych osobowych użytkowników innym podmiotom. Możemy udostępniać ogólne zagregowane informacje demograficzne niepowiązane z żadnymi danymi osobowymi dotyczącymi odwiedzających i użytkowników naszym partnerom biznesowym, zaufanym podmiotom stowarzyszonym i reklamodawcom w celach określonych powyżej.

Witryny internetowe osób trzecich

W naszej Witrynie można znaleźć reklamy lub inne treści, które zawierają łącza do witryn internetowych i usług naszych partnerów, dostawców, reklamodawców, sponsorów, licencjodawców i innych stron trzecich. Nie kontrolujemy treści ani linków, które pojawiają się na tych stronach internetowych osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki stosowane przez strony internetowe połączone z naszą Witryną lub z niej wychodzące. Przeglądanie i interakcja na jakiejkolwiek innej stronie internetowej, w tym na stronach, które mają link do naszej Witryny, podlega własnym warunkom i zasadom tej strony.

Zmiany w niniejszej Polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji lub zmiany naszej Polityki prywatności w dowolnym momencie. Kiedy to zrobimy, zmienimy datę aktualizacji na początku tej strony. Zachęcamy do częstego sprawdzania tej strony pod kątem wszelkich zmian, aby być na bieżąco z tym, w jaki sposób pomagamy chronić gromadzone przez nas dane osobowe.

Akceptacja niniejszych warunków

Korzystanie z naszej Witryny oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na niniejszą Politykę prywatności, nie korzystaj z naszej Witryny. Dalsze korzystanie z Witryny po opublikowaniu zmian w niniejszej Polityce prywatności będzie uważane za akceptację tych zmian.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszej Polityki prywatności, praktyk stosowanych w Witrynie lub kontaktów z Witryną, prosimy o kontakt za pośrednictwem danych kontaktowych podanych w Witrynie.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.